Pracovní nabídky

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY DO NAŠEHO TÝMU!

V současné době z důvodů nárůstu klientely a zvyšování kvality služeb, přijmeme zkušené kolegy/ně, kteří hledají stabilní zaměstnání, přátelskou a týmovou atmosféru s orientací na profesionalitu a výsledky.

Pro rozšíření našeho pracovního kolektivu hledáme zaměstnance na pozice uvedené níže.

 ”Produktový specialista/ka (sídlo firmy v Rýmařově). 

‼️‼️Hledáme produktového specialistu/ku‼️‼️ Člověka s dobrou znalostí ČJ a kreativním myšlením. Náplní práce je psaní textů a zpracování technických parametrů u produktů v našem e-shopu
Kdo jsme? Jsme e-shop, který prodává kompletní vybavení do interiéru, zahrad a komerčních prostor. Specializujeme se zejména na sanitu a veškeré doplňky do koupelny.

Chcete u nás pracovat? ✅ Zašlete nám životopis na e-mail: info@livero.cz a do předmětu napište “PRODUKTOVÝ SPECIALISTA”. Budeme se těšit na naši novou kolegyni či kolegu. ???? Tým LIVERO.cz

 ”Administrativní pracovnice (sídlo firmy v Rýmařově). 

‼️‼️Hledáme administrativní pracovnici‼️‼️
Kdo jsme? Jsme e-shop, který prodává kompletní vybavení do interiéru, zahrad a komerčních prostor. Specializujeme se zejména na sanitu a veškeré doplňky do koupelny.
 

Chcete u nás pracovat? ✅ Zašlete nám životopis na e-mail: info@livero.cz a do předmětu napište “ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK”. Budeme se těšit na naši novou kolegyni či kolegu. ???? Tým LIVERO.cz

 

 

Skladník/skladnice (Expediční sklad sídlící v Bruntále)

Z důvodů nárůstu klientely a stále se zvyšujícího počtu objednávek přijmeme kolegu/kolegyni na pozici ”skladník/skladnice.” 

Čeká Vás práce v mladém kolektivu, v nově vybudovaném skladu. Někdy budeš pracovat samostatně, jindy zase s kolegou/kolegyní. Příjemné pracovní prostředí je pro nás zásadní.

Místo výkonu práce: Expediční sklad sídlící v Bruntále.


Náplní práce je příprava a balení zboží pro expedici a přepravu (manuální práce), příjem a vyskladňování zboží, provádění pravidelných inventur. Pokud máte o práci vážný zájem, svůj životopis nám zašlete na email: info@livero.cz do předmětu napište “SKLADNÍK”

Předem děkujeme za Váš čas a těšíme se na Vás! 

 

Řidiče "B" (Expediční sklad sídlící v Bruntále)

Z důvodů nárůstu klientely a stále se zvyšujícího počtu objednávek přijmeme kolegu na pozici ”řidiče.” 

 

 

Náplní práce je dovoz zboží od dodavatelů (ČR a PL) nakládka/vykládka zboží. Je potřeba řidičský průkaz skupiny "B" minimálně 5let.

Pokud máte o práci vážný zájem, svůj životopis nám zašlete na email: info@livero.cz do předmětu napište “ŘIDIČ”

Předem děkujeme za Váš čas a těšíme se na Vás! 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení