Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček. 4630 hodnocení
5
4202x
4
256x
3
86x
2
28x
1
58x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

ZL Avatar autora Zdena Ledlova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.5.2021
Vše proběhlo v pořádku a jsem spokojená
BK Avatar autora Bohackova Kamila Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.5.2021
Vše na výbornou
RP Avatar autora Roman Pešír Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.5.2021
Velice rychlé dodání a veliký výběr.
OB Avatar autora Olga Babinska Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.5.2021
Chvála za rychle dodání.
MC Avatar autora Marie Coufalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.5.2021
Moc velká spokojenost .Velký výběr produktů za super ceny . Milá komunikace se zákazníky
IZ Avatar autora Iveta Zifčákova Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 30.4.2021
Naprostá spokojenost,výborná spolupráce .Děkuji.
ŠV Avatar autora Šárka Vavrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.4.2021
Zboží odeslané rychle, odpovídá fotografii i popisu. Děkuji
I Avatar autora Iveta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.4.2021
Vše v pořádku, dobře zabalené, komunikace dobrá.
H Avatar autora Hana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2021
Objednávka byla vyřízena rychle, zboží přišlo dobře zabalené. Mírné poškození na horní desce stolku, které bylo patrně provedeno při výrobě. Deska je mírně odštípnutá a zalakovaná. Je to ze spodní strany, takže to nebude vidět. Montáž bez problémů, podle návodu.
PP Avatar autora Petr Piller Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2021
Vše v pohodě, i změna termínu dodání, tak by to mělo fungovat
V Avatar autora VaMiki Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 28.4.2021
Koupelnová galerka objednaná v únoru 2021,dodaná koncem dubna 2021,výrobce nestíhá,ale weby s koupelnovým nábytkem,které je mají v nabídce slibují dodání do měsíce,což nemohou splnit. Velká nespokojenost s platbou v hotovosti za zboží s cenou přes 15000Kč,což mě dost překvapilo.Zboží dorazilo v pořádku,dobře zabalené.
JT Avatar autora Jiří Tűrke Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2021
Jo bezva
TH Avatar autora Taťána Hanušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2021
Vše v pořádku, zboží doručeno, dobře zabaleno a připraveno na přepravu. Výrobek kvalitní. Již slouží ke svému účelu! Doporučuji.
V Avatar autora Vladimír Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2021
Spokojen, zboží dorazilo dle avizovaného termínu a v pořádku.
MS Avatar autora Milena Sedláčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.4.2021
Spokojenost na 100%,vřele doporučuji.
Avatar autora Milan Šrubař Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2021
Vše v pořádku
LH Avatar autora Lucie Hendrychová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.4.2021
Naprostá spokojenost. Zboží perfektní. Skvělá komunikace.
DK Avatar autora Dana Kizilkanat Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.4.2021
Maximální spokojenosti. Rychlé dodání zboží. Doporučuji
MH Avatar autora Miroslava Hylsovs Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.4.2021
Jsem spokojená, zboží přišlo v pořádku, perfektně zabaleno. Moc děkuji a doporučuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.4.2021

Ovládací prvky výpisu

4630 položek celkem