Vážení zákazníci, eshop funguje bez omezení.

Sleva 20 000 Kč na spotřebiče Electrolux

 

Únorová akční nabídka 20 000 Kč sleva na set spotřebičů Electrolux a AEG

  • akční nabídka platí pro sety spotřebičů značky Electrolux a AEG
  • minimální hodnota kuchyně (bez spotřebičů a doplňků) musí přesahovat 100 000 Kč
  • nelze kombinovat s dalšími slevami
  • akce končí 29. února 2020

Nejste si jisti při plánování a realizaci kuchyně? Chcete mít kuchyň svých snů bez starostí? Svěřte její návrh a realizaci profesionálům. Naši odborníci a návrháři jsou připraveni řešit všechny vaše dotazy a splnit jakékoliv vaše požadavky. Objednejte si návrh nebo si s námi sjednejte schůzku a přesvědčete se sami.

 

1. Potřeby zákazníka na prvním místě

Kuchyně, které navrhujeme a vyrábíme jsou vždy na míru individuálním požadavkům našich zákazníků. Je samozřejmostí, že jsou přizpůsobeny prostoru, do kterého je plánujeme, ale navíc je přizpůsobujeme i vašemu životnímu stylu, návykům a aktivitám. Dbáme na to, aby kuchyň sloužila účelům, které jsou pro vás důležité.

livero_kuchyne_inspirace

2. Plánování kuchyně

Při plánování myslíme nejen na vzhled, ale také na funkčnost a efektivní využití prostoru. Při problému jsme schopni vždy nabídnout hned několik variant k jehož řešení. K samotnému naplánování nám pak stačí pouze rozměry místnosti, umístění oken a dveří a o vše ostatní se postaráme my.

Pokud si nejste zaměřením jistí a chcete, abychom se raději na místo přijeli podívat, můžete využít naší služby zaměření a konzultace na místě.

livero_kuchyne_planovani

3. Návrh řešení

Výsledkem je návrh řešení v podobě 3D grafického návrhu ve fotografické kvalitě včetně instalačního plánu. Dále vytvoříme položkový rozpočet se soupisem materiálů. V případě odběru kuchyně je vizualizace, tvorba rozpočtu i zaměření zcela zdarma.

U samotného návrhu klademe důraz na ergonomii kuchyně (viz. obrázek výše), kde jsou klíčem ke správnému dispozičnímu řešení tři zóny. Zásobovací, mycí a zóna pro vaření a jejich umístění jsou pro efektivní práci v kuchyni klíčové. Dalším velmi důležitým faktorem je také užitná plocha a zároveň zajištění dostatečného prostoru pro pohyb. Na to vše při návrhu myslíme a díky tomu jsme schopni navrhnout nejlepší možné řešení šité na míru.

 livero_kuchyne_ergonomie

4. Realizace na klíč

Zajišťujeme montáž kuchyně proškolenými pracovníky s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Pokud chcete realizaci kuchyně bez starostí, na klíč a se zaručeným výsledkem, kontaktujte nás. Pokud nechcete poptávat další firmy (např. likvidaci staré kuchyně, vyzdění jádra, popř. přípravu prostoru pro novou kuchyň), provedeme také zednické práce, elektroinstalaci a rozvody vody a odpadů.

livero_kuchyne_realizace

Teď už stačí pouze vybrat jeden z našich balíčků, popř. si domluvit schůzku a jít do toho s námi.

 

Proč zvolit k realizaci kuchyně naši firmu?

  • kuchyně jsou vyráběny v české firmě, která neustále inovuje výrobní technologie a splňuje tak nejvyšší standardy
  • dbáme nejen na design, ale také na praktičnost a funkčnost
  • klíčem k dokonalé kuchyni je nejen její vzhled, ale také ergonomie a dostatek úložných prostor
  • realizaci umíme provést kompletně na míru (včetně přípravy)

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.