Chcete novou kuchyň?


Nejste si jisti při plánování a realizaci kuchyně? Chcete mít kuchyň svých snů bez starostí? Svěřte její návrh a realizaci profesionálům. Naši odborníci a návrháři jsou připraveni řešit všechny vaše dotazy a splnit jakékoliv vaše požadavky. Sjednejte si s námi schůzku na jednom z partnerských showroomů a přesvědčete se sami.

sjednat_schuzku02vice_informace02

livero_kuchyne_inspirace

1. Potřeby zákazníka na prvním místě

Kuchyně, které navrhujeme a vyrábíme jsou vždy na míru individuálním požadavkům našich zákazníků. Je samozřejmostí, že jsou přizpůsobeny prostoru, do kterého je plánujeme, ale navíc je přizpůsobujeme i vašemu životnímu stylu, návykům a aktivitám. Dbáme na to, aby kuchyň sloužila účelům, které jsou pro vás důležité.

 

livero_kuchyne_planovani

2. Plánování kuchyně

Při plánování myslíme nejen na vzhled, ale také na funkčnost a efektivní využití prostoru. Při problému jsme schopni vždy nabídnout hned několik variant k jehož řešení. K samotnému naplánování nám pak stačí pouze rozměry místnosti, umístění oken a dveří a o vše ostatní se postaráme my.

Pokud si nejste zaměřením jistí a chcete, abychom se raději na místo přijeli podívat, můžete využít naší služby zaměření a konzultace na místě.

 

livero_kuchyne_ergonomie

3. Návrh řešení

Výsledkem je návrh řešení v podobě 3D grafického návrhu ve fotografické kvalitě včetně instalačního plánu. K tomu si můžete ještě doobjednat i položkový rozpočet prací přímo na míru vaší kuchyni. V případě odběru zboží od nás máte pak položkový rozpočet i vizualizaci zcela zdarma. Budete tak znát orientační cenu pro případné řemeslníky.

U samotného návrhu klademe důraz na ergonomii kuchyně (viz. obrázek výše), kde jsou klíčem ke správnému dispozičnímu řešení tři zóny. Zásobovací, mycí a zóna pro vaření a jejich umístění jsou pro efektivní práci v kuchyni klíčové. Dalším velmi důležitým faktorem je také užitná plocha a zároveň zajištění dostatečného prostoru pro pohyb. Na to vše při návrhu myslíme a díky tomu jsme schopni navrhnout nejlepší možné řešení šité na míru.

 livero_kuchyne_realizace

4. Realizace na klíč

Zajišťujeme montáž kuchyně proškolenými pracovníky s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Pokud chcete realizaci kuchyně bez starostí, na klíč a se zaručeným výsledkem, kontaktujte nás. Pokud nechcete poptávat další firmy (např. likvidaci staré kuchyně, vyzdění jádra, popř. přípravu prostoru pro novou kuchyň), provedeme také zednické práce, elektroinstalaci a rozvody vody a odpadů.

Svěřte Vaši kuchyň do rukou profesionálů. Těšíme se na vás.

sjednat_schuzku02vice_informace02

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení