Chcete novou kuchyň?


Nejste si jisti při plánování a realizaci kuchyně? Chcete mít kuchyň svých snů bez starostí? Svěřte její návrh a realizaci profesionálům. Naši odborníci a návrháři jsou připraveni řešit všechny vaše dotazy a splnit jakékoliv vaše požadavky. Sjednejte si s námi schůzku na jednom z partnerských showroomů a přesvědčete se sami.

sjednat_schuzku02vice_informace02

livero_kuchyne_inspirace

1. Potřeby zákazníka na prvním místě

Kuchyně, které navrhujeme a vyrábíme jsou vždy na míru individuálním požadavkům našich zákazníků. Je samozřejmostí, že jsou přizpůsobeny prostoru, do kterého je plánujeme, ale navíc je přizpůsobujeme i vašemu životnímu stylu, návykům a aktivitám. Dbáme na to, aby kuchyň sloužila účelům, které jsou pro vás důležité.

 

livero_kuchyne_planovani

2. Plánování kuchyně

Při plánování myslíme nejen na vzhled, ale také na funkčnost a efektivní využití prostoru. Při problému jsme schopni vždy nabídnout hned několik variant k jehož řešení. K samotnému naplánování nám pak stačí pouze rozměry místnosti, umístění oken a dveří a o vše ostatní se postaráme my.

Pokud si nejste zaměřením jistí a chcete, abychom se raději na místo přijeli podívat, můžete využít naší služby zaměření a konzultace na místě.

 

livero_kuchyne_ergonomie

3. Návrh řešení

Výsledkem je návrh řešení v podobě 3D grafického návrhu ve fotografické kvalitě včetně instalačního plánu. K tomu si můžete ještě doobjednat i položkový rozpočet prací přímo na míru vaší kuchyni. V případě odběru zboží od nás máte pak položkový rozpočet i vizualizaci zcela zdarma. Budete tak znát orientační cenu pro případné řemeslníky.

U samotného návrhu klademe důraz na ergonomii kuchyně (viz. obrázek výše), kde jsou klíčem ke správnému dispozičnímu řešení tři zóny. Zásobovací, mycí a zóna pro vaření a jejich umístění jsou pro efektivní práci v kuchyni klíčové. Dalším velmi důležitým faktorem je také užitná plocha a zároveň zajištění dostatečného prostoru pro pohyb. Na to vše při návrhu myslíme a díky tomu jsme schopni navrhnout nejlepší možné řešení šité na míru.

 livero_kuchyne_realizace

4. Realizace na klíč

Zajišťujeme montáž kuchyně proškolenými pracovníky s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Pokud chcete realizaci kuchyně bez starostí, na klíč a se zaručeným výsledkem, kontaktujte nás. Pokud nechcete poptávat další firmy (např. likvidaci staré kuchyně, vyzdění jádra, popř. přípravu prostoru pro novou kuchyň), provedeme také zednické práce, elektroinstalaci a rozvody vody a odpadů.

Svěřte Vaši kuchyň do rukou profesionálů. Těšíme se na vás.

sjednat_schuzku02vice_informace02