Chcete novou koupelnu?


Nejste si jisti při plánování a realizaci koupelny? Chcete mít koupelnu svých snů bez starostí? Svěřte její návrh a realizaci profesionálům. Naši odborníci a návrháři jsou připraveni řešit všechny vaše dotazy a splnit jakékoliv vaše požadavky. Sjednejte si s námi schůzku na jednom z partnerských showroomů a přesvědčete se sami.

sjednat_schuzku02vice_informace02

livero_partner_inspirace

1. Inspirace

Všichni máme jiné nároky a představy o naší vysněné koupelně. Někdo upřednostňuje minimalistický styl s různými odstíny šedé a jiný zase koupelnu v různých barevných provedeních a pestrých kombinacích.

Právě proto ke všem našim zákazníkům přistupujeme individuálně a snažíme se maximálně vyjít jejich představám. Inspiraci pro vaši koupelnu můžete najít přímo v našich partnerských showroomech, v galerii našich návrhů nebo kdekoliv jinde na internetu.

 

livero_partner_planovani

2. Plánování koupelny

Při plánování myslíme nejen na vzhled, ale také na funkčnost a efektivní využití prostoru. V případě problému jsme schopni vždy nabídnout hned několik variant jeho řešení. K samotnému naplánování nám pak stačí pouze rozměry místnosti, vývody odpadů a elektřiny, umístění oken a dveří a o vše ostatní se postaráme my.

Pokud si nejste zaměřením jistí a chcete, abychom se raději na místo přijeli podívat, můžete využít naší služby zaměření a konzultace na místě.

 

livero_partner_reseni

3. Návrh koupelny

Výsledkem je řešení v podobě 3D grafického návrhu (viz. obrázek výše) ve fotografické kvalitě. K tomu si můžete ještě doobjednat i položkový rozpočet prací přímo na míru vaší koupelně. V případě odběru zboží od nás máte pak položkový rozpočet i vizualizaci zcela zdarma. Budete tak znát orientační cenu pro případné řemeslníky.

Na rozdíl od většiny jiných koupelnových studií zajišťujeme i realizaci a tak při tvorbě grafického návrhu myslíme na vše. Jsme malá firma s osobním přístupem a opravdovými specialisty v oboru.

 livero_partner_realizace

4. Realizace na klíč

Kvalitní materiál je stejně tak důležitý jako dobrá a zodpovědná stavební firma. Pokud chcete realizaci koupelny bez starostí, na klíč a se zaručeným výsledkem, kontaktujte nás. Zajistíme veškeré stavební práce od A po Z. Máme vlastní zedníky, elektrikáře, topenáře a vodaře, kteří jsou v oboru desítky let a mají za sebou tisíce úspěšných realizací.

Svěřte Vaši koupelnu do rukou profesionálů. Těšíme se na vás.

sjednat_schuzku02vice_informace02